ניהול זמן - טיפ מס' 2

עודכן ב: 19 נוב 2019

ניהול זמן - טיפ מס 2

ביצעתם את ההנחיות מניהול זמן טיפ מס 1 ❓ אפשר להמשיך ❗️ לא ביצעתם ❓ סתם תסתבכו ועדיף שתחזרו לטיפ מספר 1. אז מה היה לנו❓ רשימה, נושאים והתיעדוף, עכשיו אנחנו רואים מולנו רשימה ממש ארוכה ומבינים ממה היא מורכבת ומה הנושאים בה.

מישהו צריך לבצע את המשימות, ומי המישהו הזה❓ אם אנחנו פועלים לבד אז אנחנו, ואם יש לנו עזרה אז צריך לראות מה יוצא להאצלה❓ עכשיו בואו ננסה לעשות עוד סדר נקרא לזה "יומנאות" היומן שלנו מסדר לנו את הזמן, תסתכלו ותחשבו על זה רגע, אל תתכווצו בכיסא. יש ליומן כוח❗️ נעשה נסיון קחו את היומן ותצבעו אותו בחלקים , נניח יום ראשון: 7-9 שותה את הקפה שלי וחושבת 9-15 חזרות 15-18 מלמדת 18-21 חברים ושוב נניח יום שני 7-9 שותה את הקפה שלי וקוראת הארץ אין לי מושג מה אני עושה אחרי.

כאן נכנסות המשימות שלנו. לוקחים את הרשימה ומסדרים אותה בהתאם לרשימה שעשינו....מסובך❓

דוגמא היו לנו במשימות מלא מספרי 1 (עדיפות גבוה) איך גורמים למשימות להתבצע ❓ התשובה פשוטה, שמה אותם ביומן בשעה ספציפית וביום ספציפי, ומתחייבת❗️ ולמי אני מתחייבת❓ לעצמי. בואו ננסה לסכם את הטיפ ה2 שלנו בקצת שיעורי בית וננסה לסדר לנו שבוע אחד בלבד מראש.

43 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

ניהול זמן - טיפ מס' 3

במידה ולא, באמת שתשארו בברדק! הרגשה נוראית להיות עם רשימות מלאות ולא לדעת לאן הן שייכות. לכן מציע לחזור לטיפ מס' 1/ מס' 2/ להעלות פה שאלות וליצור קשר. במידה וכן הצלחתם לייצר לוז שבועי מהמשימות וההתחי

ניהול זמן - טיפ מס' 1

ניהול זמן - טיפ מספר 1 חיינו כאמנים במציאות מורכבת, ומדוע? אנו חיים, חולמים, מפנטזים, יוזמים, רוצים, פועלים, עושים, מסתקרנים, מבקרים, אומרים, רוקדים, משחקים, שרים, מנגנים, מפסלים, מופיעים ומייצרים אמנ

קצת פרטים ונחזור אליך

© 2019 כל הזכויות שמורות לזיגוטה - תיאטרון תנועה (ע"ר)