למה תכנית הכשרה ?

עודכן ב: 18 נוב 2019

האם כל אמן הוא יזם? יש לך שאיפות מטרות וחלומות שרוצה להגשים להגשים? לי היו, מרגע שנולדתי כעמותה הבנתי שיש לי ייעוד והוא לשמש כפלטפורמה ליצירת תוכן ומתן כלים פרקטים לאמנים. למה? ציירתי לעצמי שבוע ובו הכלים שהייתי רוצה לקבל בכדי לפעול בזירה של אמנויות הבמה עם דגש על מחול תנועה ופרפורמנס. אשתף אותך ביום ראשון - בדרך כלל זה יום לאיפוס המוח לויסות המשימות לויסות הגוף והבנה של כמה יצירתי אהיה השבוע? פותחת את היום בשיעור קלאסי מעמיק עם מורה מקסימה לריסה קצבמן שהיא בעצם רוקסטאר של הבלט הקלאסי. השיעור מעמיק ואישי עם מתן תשומת לב לכל אחת ואחד, הקלאסי הוא המתמטיקה של הגוף נותן כלים להבנה של מחול וגוף מהו ומה הטכניקה שמפעילה אותו ובצורה מאוד מתודית. לאחר מכן שעה נוספת של שיעור מודעות פיזית שינתן על ידי אופיר שתיל הצעירה והאמביציוזית בעלת סטודיו אופיר שאת התואר הראשון שלה עשתה בחינוך גופני, לשיעור מביאה באמצעות הטכניקה של גוזף פילאטיס את המודעות הפיזית שכל כך חשובה לרקדן.


עד כאן עסקתי בחלק הפרקטי והכנת הגוף לשבוע ומכאן מגיע הידע התאורטי שגם בו יש פרקטיקה. מדי שבוע יעביר היזם , הרקדן לשעבר והמשפטן צחי כהן ויתן כלים לכיצד ניתן לפעול כאמנים ומהם הכלים הפרקטים שיעזרו לאמן בעבודתו, בסימסטר הראשון יעסקו המפגשים בניהול הזמן מיקוד המוח היצירתי, והאם אפשר לסדר את המעוף מבלי להגביל את המעוף באמצעות סדר, ומשם נמשיך למיקוד במטרה וכיצד פועלים למימושה בצורה היעילה ביותר ובעזרת אמצעים טכנולוגים בעולם טכנולוגי, גם האנלוגים ימצאו את עצמם.....בכל זאת כלים!

78 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

הקשר בין מטרות לניהול זמן - טיפ מס' 4

אכלו לי, שתו לי, כואב לי, קשה לי, פגעו בי, אכזבו אותי, איך יכלו? מי אני? אלה הן תוצאות של עודף זמן. דמיינו לעצמכם עולם בלי התחושות הללו, הייתכן? בימים טרופים אלה בהצפה של מידע, נכנסים לגוגל לחפש משהו